Digitálne inšpirácie #70: Čo inovatívne sme spolu zrealizovali v auguste

Zmena otvára dvere novým príležitostiam. A preto by sme sa nemali báť meniť veci k lepšiemu. Napríklad nahradiť manuálnu kontrolu poistenia za automatizovaný proces, ako to urobil Crossuite. Alebo vymeniť starý editor obsahu za nový, čo sa nám podarilo pri eDSI.sk. Hoci aj pôvodné riešenia fungovali, tie aktuálne sú jednoducho efektívnejšie. Šetria čas, znižujú riziko chýb a uľahčujú život správcom i cieľovým používateľom. Ďakujeme našim klientom, že nám dovoľujú meniť ich projekty k lepšiemu, a  veríme, že tieto zmeny inšpirujú k inováciám aj ďalších.

#health

Na Crossuite overí kontrola COV zdravotné poistenie pacientov automaticky

Peter Sliacky
Peter

Kontrola COV (Kontrola údajov o poistení) je pre zdravotných poskytovateľov v Holandsku kľúčovým aspektom fungujúceho zdravotníctva. A práve preto sme ju implementovali aj na portál Crossuite, ktorý pôsobí popri Belgicku aj na Holandskom trhu. 

Vďaka COV je totiž možné automaticky overiť krytie zdravotného poistenia pacienta. S prípadným zákrokom je tak možné začať okamžite, bez potreby manuálneho zisťovania, či tento úkon poisťovňa pacienta klinike preplatí. Integrácia navyše pomáha poskytovateľom zdravotnej starostlivosti presnejšie účtovať zdravotným poisťovniam platby za služby, ktoré vykonali. To môže zlepšiť správu ich príjmov a znížiť riziko zamietnutých nárokov.

Kontrola COV je nástroj pre efektívnejšiu a spoľahlivejšiu zdravotnú starostlivosť, ktorý šetrí čas a znižuje byrokraciu. Čoskoro sa preto chystáme s portálom spojiť aj Belgické poisťovne. Veríme, že aj vďaka tomu si kliniky na správu svojich pacientov vyberú práve aplikáciu Crossuite.

#ecommerce

Nový editor obsahu na eDSI.sk umožňuje správcom vrátiť sa do minulosti

Samo

V administratívnom rozhraní multieshopového riešenia pre DSI je možné upraviť až 14 internetových obchodov. Aby bola ich správa čo najjednoduchšia, v auguste sme do prostredia nasadili nový systém správy obsahov. 

Okrem bežných funkcií obsahuje aj vychytávky, ako históriu textov s možnosťou pozrieť si a obnoviť staršie verzie. Rovnako je možné obmedziť práva na publikáciu podľa typu používateľov a nastaviť schvaľovací proces zverejňovania. Takto sa výrazne znižuje riziko omylov a ak aj nastanú, je ľahké vrátiť sa k poslednému bezchybnému zneniu.

Odteraz sú na Zachej.sk zverejnené aj recenzie eshopu z Heureky

Bianka
Bianka

Zachej.sk je eshop, ktorému záleží na názore nakupujúcich. Recenzie na svoje služby z porovnávača Heureka preto zbiera, pravidelne vyhodnocuje a zohľadňuje pri ďalšom rozvoji obchodu. 

Teraz sme ich navyše publikovali aj priamo na webe, na samostatnej podstránke. Sú tak k dispozícii každému návštevníkovi bez toho, aby musel eshop opustiť. Okrem toho, že môžu pozitívne motivovať nerozhodných zákazníkov k nákupu, majú šancu zvýšiť aj SEO hodnoty eshopu. 

Zaujala vás niektorá z inšpirácií a radi by ste ju nasadili aj na váš projekt?