Keď sa stretnú dobrí ľudia, vynikajúce jedlo a ukážkové počasie, môže ísť len o jedno. Barťanky a barťania majú letný teambuilding. Ako inak, už tradične, v našej obľúbenej Levočskej doline. V skratke – dobre bolo! A detailne? Čítaj ďalej!

Hlavne sa spoznať

Keď je vo firme už vyše 50 ľudí, a prakticky každý mesiac pribudne niekto nový, je naozaj ťažké mať prehľad o tom, kto je kto 🙂 Poznáme sa z kuchynky, chodieb, trošku lepšie, ak spolu sedíme v kancelárii. Ale čo tak sa dozvedieť nejaké naozajstné pikošky? A tak sme si dali networking! A ako hovorí starý známy vtip – žiadna dobrá príhoda sa nezačína slovami: “Keď sme jedli šalát…”, tak sme si dali pivko. A prosecco. A rum.


Áno, teraz už vieme, kto čo pije. Spoznali sme sa trošku viac a teraz už vieme, koho zavolať na volejbalový turnaj, kto bol hudobným producentom a že máme medzi sebou herca, ktorého kariéra sa začala a skončila na základnej škole. Alebo aj to, že náš Marek má 5P (nepýtaj sa, nikto nevie, čo to vlastne znamená ?) a že koho na škole a intráku za mládí stretneš, akoby si neskôr v barte našiel.

Slovom: Dvadsaťpäť

Je to už 25 rokov, čo je bart.sk na trhu. Pripomenuli sme si míľniky, silnú generáciu ľudí a pomenovali ďalších kolegov, ktorých čoskoro čaká služobné auto ako odmena za 10 odpracovaných rokov. Za ten čas urobila firma niekoľko veľmi dôležitých rozhodnutí. A keďže máme medzi sebou aj jubilantov, ktorí pamätajú na začiatky, muselo ísť o veľmi dobré rozhodnutia.

A čo ďalších 25 rokov? Predstavu máme. Vďaka spoločnému brainstormingu sme sa posunuli do budúcnosti a popremýšľali sme, kam by sme sa mohli dostať. Aj keď dúfame, že niektorí z nás budú v tomto čase hádam už aj na e-dôchodku.

Zdolať všetky štíty Tatier

Aj to sme stihli. Vyžrebovali sme totiž troch z nás, ktorí získali vyhliadkový let na ľubovoľné miesto. Vybrali si Tatry a za niekoľko minút tak zvládli “zdolať” všetky ich vrcholce. To nedokáže každý!

A ako si to užili?

„Pohľadom zhora som si len potvrdil, aké sú tatry nádherné a rozsiahle. Taktiež som mal zážitok zo sedenia pri pilotovi, keďže ma fascinujú lietadlá.“ Ady

“Krásne výhľady na Vysoké Tatry a ich okolie s úžasným komentárom od pilota. Je to pre mňa jeden z top zážitkov vôbec.” Dávid

 

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ady Hnat (@adyetterna)

 

Na druhý deň sa jedna časť tímu presunula (na bicykloch z Levoče až do Košíc!) domov, ďalšia časť sa rozhodla vytrvať a prešliapať na bikoch Levočské vrchy a tá posledná sa vybrala na turistiku.

Zľava: Marek, Dávid, Dominik
Zľava: Marek, Dávid, Dominik
Zľava: Samo, Ľudo, Mirka, Bianka, Lukáš, Ďuro
Zľava: Stano, Maťo, Jany

A keďže jesť sa musí, postarali sme sa aj o gastronomický zážitok. Praženica z 30 vajec? Žiaden problém! Guľáš pre nasýtenie vyhladovaných športovkýň a športovcov? Kedykoľvek! Ale taká stredomorská paella na večeru, to sa nevidí často. Mišo, Viktor, ďakujeme!

A čo naše dojmy?

Mirka

Keďže sa naša firma neustále rozrastá, počas bežného pracovného dňa človek nemá šancu spoznať kolegov, s ktorými nesedí spoločne v kancelárii. Počas tejto akcie som zistila, že ak Mišo na staré kolená sekne s programovaním, musí robiť kuchára! Dokonca aj obyčajných 14 km túry sa dá ľahko zmeniť na „príjemných“ 21 km. Pokojne môžeme založiť bart.sk kapelu a keď o niekoľko rokov predsalen nebudeme na tom e-dôchodku, väčšina z nás sa hádam uživí aj po hudobnej stránke.

A teším sa, čo nás čaká na teambuildingu na jeseň! 🙂

 

Mišo

Zažili sme opäť spoločnú akciu, kde sme sa lepšie spoznali, ztímbildingovali sme sa, spoločne sme si navarili a aj sme to zjedli :-). Podumali sme o doterajšom vývoji firmy (predsalen, sme s kožou na trhu už štvrťstoročie), pripomenuli sme si hlavné míľniky a vybrainstormingovali sme to, kde sa vidíme o ďalších 25 rokov. Navyše sme si spomedzi seba vyžrebovali výhercov vyhliadkového letu ponad Tatry. A som rád, že som sa pri “spoznávačke” dozvedel, že máme medzi sebou šachistku, volejbalistku či učiteľku.

 

Ady

Spoznal som sa s kolegami, s ktorými sa buď len stretávam na chodbe alebo som ich nevidel vôbec. Veľmi sa mi páčil celofiremný brainstorming. Vďaka bartu som si pozrel Tatry zhora (z lietadla). Zistil som, že Barťania sú úžasní speváci, hudobníci a tanečníci. Ďakujeme Mišovi za fakt výnimočné jedlo.

 

Martin

 

Mne sa najviac naše chaty spájajú s tým, že si výborne zahráme a zaspievame. Táto nebola výnimkou. Doniesli sme 5 gitár 🙂 Druhý deň sme sa išli vypotiť na bicykle a spoznávať okolie. Výborná bola aj lukostreľba, ktorú nám pripravil kolega Mišo.

A ako sa hovorí: Čo sa stalo na chate, to ostáva na chate.

Tak toho sa držíme aj my. 

Chceš ísť na jesenný teambuilding s nami? Potom je ten správny čas poslať nám svoj životopis! A keď si sadneme, možno budeme mať po jeseni nejaké nové spoločné tajomstvá.

Tentokrát takto, a na jeseň ešte lepšie!