Oznam o systémovej aktualizácii serverov

Aktuálne technológie so sebou prinášajú mnohé výkonnostné aj bezpečnostné výhody. Práve preto sa na našich serveroch čoskoro uskutoční systémová PHP aktualizácia, ktorá zabezpečí ich ďalšie bezproblémové fungovanie.

V súvislosti s aktualizáciou je odporúčané zvýšiť aj PHP verziu systémov nasadených na všetkých stránkach, eshopoch či aplikáciách našich klientov. Je totiž veľmi pravdepodobné, že nesúlad medzi PHP verziou servera a webu spôsobí chyby, ovplyvní výkon, alebo dokonca spôsobí úplnú nefunkčnosť stránky.

Prečo je aktualizácia nutná?

Pre súčasnú verziu PHP už neexistuje funkčná podpora a preto nie je možné ju ďalej udržiavať. Nová verzia, na druhej strane, je plne podporovaná a obsahuje aj bezpečnostné záplaty a opatrenia, ktoré sa z veľkej miery postarajú o prípadné útoky a hrozby.

Čo aktualizáciou klienti získajú?

  • Optimálny výkon webu: Vďaka rovnakej verzii PHP servera a webovej stránky bude komunikácia medzi nimi stabilná a rýchla.
  • Zvýšenie bezpečnosti a jej ďalšie zlepšovanie: Podpora na strane PHP zabezpečí kontinuálne dodávanie nových bezpečnostných záplat v prípade, že sa v systéme objavia nové hrozby.

Ako aktualizácia na našej strane prebieha?

  • Práce súvisiace s aktualizáciou PHP na webovej stránke si vyžadujú 4 až 8 hodín práce.
  • V rámci prác naši developeri skontrolujú všetky funkcionality, aktualizujú systém na najnovšiu verziu PHP a následne v kooperácii s klientom všetko dôkladne otestujú.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností je možné obrátiť sa na podporu prostredníctvom emailovej adresy podpora@bart.sk

Ďakujeme našim klientom za spoluprácu a dôveru, ktorú do nás vkladajú.

Tím bart.sk


Aktualizáciám, a tomu, prečo sa ich oplatí využívať, sa venuje aj náš blog https://blog.bart.sk/preco-vyuzivat-dostupne-softverove-aktualizacie/. Ďalšie blogy písané najmä pre cieľovú skupinu majiteľov webových stránok a eshopov sú k dispozícii v kategóriách E-commerce a čiastočne aj Bezpečnosť.